POLETNE POČITNICE SO TU!

Drage učenke, dragi učenci!

Pa smo jih le dočakali – dolge poletne počitnice! Čeprav se nam je sprva zdelo, da bo šolsko leto precej podobno preteklim, se je kasneje izkazalo, da temu le ni bilo tako. Seznanjeni smo bili s tem, da je svet preplavil nov, precej nepoznan virus. Nato so sledile zastrašujoče novice o njegovih negativnih razsežnostih, nazadnje pa smo zaprli celo šole. Le kdo bi si mislil? A smo se v maju k sreči le vrnili v šolske klopi in konec šolskega leta dočakali skupaj. Sedaj je prišel čas, da si odpočijete. V roke vzemite kako dobro knjigo ali si oglejte zanimivo oddajo ali film. Morda boste raje sedli na kolo ali si obuli pohodne čevlje in raziskovali okolico. Tudi skok v toplo jezersko ali morsko vodo bo odlična osvežitev. No, karkoli boste že počeli, to delajte z veseljem.

Želimo vam lepe poletne počitnice!

Vaše učiteljice in vaši učitelji!