PUSTNI TOREK NA NAŠI ŠOLI

Kot učenka izbirnega predmeta šolsko novinarstvo sem na pustni torek obiskala učence razredne stopnje naše šole. Bilo je prav zanimivo, saj je bila večina otrok našemljena. Zanimalo me je, kaj jim je pri pustu najbolj všeč. Odgovori so bili zelo različni, a vsi so bili mnenja, da se je najbolje za en dan “spremeniti” v kaj ali koga drugega. Vsekakor pa niso pozabili na sladkarije, ki jih, kot sami pravijo, v tem času pojedo kar precej, prednačijo pa seveda krofi. Posnela sem kar nekaj zanimivih fotografij, ki si jih lahko ogledate v tem prispevku.

Učenci, ki že celo šolsko leto obiskujejo oskrbovance jeseniškega doma za starejše občane, pa so si nadeli pustne maske in potrkali na vrata doma.

BESEDILO: Zoja Špendov, 7. b

FOTO: Zoja Špendov, 7. b, in ga. Alenka Mirtič Dolenec