WildArt NA NAŠI ŠOLI!

V prejšnjem časopisnem članku smo pisali o proslavi ob dnevu samostojnosti in enotnosti, ki so jo pripravili učenci naše šole pod vodstvom ge. Urške Willewaldt in ge. Mojce Čebulj. Ob poslušanju recitacij domovinskih pesmi smo se ponovno zavedali naše kulturne dediščine ter bogastva slovenskega jezika. Manjkala pa ni niti peta pesem, ki iz mladih ust zveni najlepše. Da pa smo Slovenci talentirani na raznih področjih, pa sta dokazala glasbenika WildArt, Timotej in Lenart, zmagovalca šova Slovenija ima talent.

DSC_0024

DSC_0026

S svojim izvrstnim nastopom sta publiko tako močno razvnela, da ju le-ta kar ni spustila z odra.

DSC_0029

No, ker pa je bil Timotej pred leti učenec naše šole, sta si fanta vzela čas za klepet z vrstniki, manjkala pa nista niti svinčnik in papir za avtograme.

DSC_0045

DSC_0050

BESEDILO: ga. Mateja Cuznar Zadnik

FOTO: g. Klemen Klemenc