KAKŠNE IGRAČE SO IMELI VČASIH

V sklopu pouka SPO so imeli učenci 2. razreda temo Življenje nekoč. Prav zaradi tega so v 2. b razredu naredili pestro dopoldne, in sicer dan odprtih vrat.

DSC_0006

Najprej so na obisk povabili gospo Sonjo Mirtič, ki je dolga leta poučevala na OŠ v Mojstrani. Predstavila jim je, kakšna je bila šola nekoč in kako je bilo, ko je ona hodila v šolo.

DSC_0019

Tretjo in četrto uro so se pridružili še dedki, babice, tete in starši. Skupaj so ustvarjali lutke iz blaga. Vsi so bili zelo ustvarjalni in uspešni pri svojem delu. Izdelali so lutke, ki jih bodo spominjale na prijetno srečanje.

DSC_0023

Dan jim je zelo hitro minil. Na koncu so skupaj pripravili še razstavo. Vsi učenci se skupaj z razredničarko Alenko Mirtič Dolenec iskreno zahvaljujejo za zelo velik obisk in pomoč pri ustvarjanju.

DSC_0031

BESEDILO: Maja Grah, 7. b in Saša Hrast, 8. c