CHALLE SALLE NA NAŠI ŠOLI

V ponedeljek, 24. 2., smo se učenci od 6. do 9. razreda takoj po 4. uri z učitelji nagnetli v šolsko dvorano in zares nestrpno čakali na skritega glasbenega gosta, ki naj bi nas obiskal. Nihče ni vedel, kdo bo nastopil, in ko smo na odru zagledali znanega in med nami zelo priljubljenega slovenskega glasbenika Challeta Salleta, smo bili vsi več kot navdušeni.

Pozdravil nas je s svojim največjim hitom Lagano, po njem pa odpel še skladbe Poln kufer, Gud vajb in Letim, ob katerih je dvorana vstala, zaplesala in zapela z njim.

Challe nam je med nastopom povedal, da s svojo glasbo želi širiti pozitivno energijo ter z zdravim življenjskim slogom biti zgled mladim. Na oder je povabil tudi nekaj učencev in učenk, ki so zapeli in zaplesali z njim.

Po končanem nastopu je pevec učencem neumorno delil avtograme ter svoje slike, nastalo pa je tudi nekaj skupinskih fotografij, ki dokazujejo, kako zelo smo v njegovi družbi uživali.

BESEDILO: Maša Malovrh, 7. Č in Neža Marija Vavtar, 7. B
FOTO: ga. Angelica Podoš