PRIJETNO VZDUŠJE NA BOŽIČNO-NOVOLETNEM KONCERTU

Veseli smo bili povabila na božično-novoletni koncert, ki je bil v sredo, 10. 12. 2019, ob 18. uri v dvorani naše šole. Pozdravila nas je praznično okrašena dvorana, ki je bila že pripravljena na prve nastopajoče.

Z različnimi plesi so se nam predstavile šolske plesne skupine, za nabor božičnih pesmi pa so poskrbeli pevski zbori.

Tako smo najprej prisluhnili mlajšim pevcem, kasneje pa so se jim na odru pridružile tudi učiteljice, ki že leta prepevajo v Ženskem pevskem zboru Mavrica.

Vsi nastopajoči so bili deležni bučnega aplavza, ki ga je z navdušenjem podala nabito polna dvorana šole. Po končanem koncertu pa so nam bili na novoletnem bazarju na voljo lični izdelki naših učencev.

Vsem nastopajočim in učitejem, ki so nam pripravili čudovit večer, se toplo zahvaljujemo.

BESEDILO:  ga. Mateja Cuznar Zadnik

FOTO: g. Janko Rabič in ga. Mateja Cuznar Zadnik