ŠPORTNO OBARVANA JESEN

Na naši šoli sta bila s športom zaznamovana tako mesec september kot del meseca oktobra. Nekateri so se učili pravilnega plavanja, nekateri so se v šoli v naravi peš podali na okoliške hribe, mi, ki pa smo ostali na Jesenicah, pa smo uživali na našem prvem športnem dnevu.

Tisti, ki pa imajo šport še posebej radi, pa so se udeležili  male atletske olimpiade, imenovane tudi Stankov memorial – v spomin na pokojnega učitelja športne vzgoje, ki je poučeval na naši šoli.

Dečki in deklice, ki obiskujejo 2. in 3. razred, iz občine Kranjska Gora, Radovljica in Jesenice so se pomerili v štirih disciplinah, in sicer v teku na 60 m, metu žogice, skoku v daljino z zaletom in teku na 400 m.

BESEDILO: Hana Šturm, 8. b

FOTO: ga. Zehra Biščević, ga. Maja Kamenščak in ga. Mateja Cuznar Zadnik