CURLING IN DOBRODELNOST Z ROKO V ROKI

Za mesec december velja, da je vesel, poln objemov, dobre volje in lepih želja. Veliko dobre volje pa so pokazali člani Curling kluba Jesenice, ki so že šesto leto zapored  z Zavodom za šport Jesenice organizirali Noč dobrodelnega curlinga.

IMG_2938

Vabilu so se z veseljem in v precej velikem številu odzvali zaposleni naše šole. Udeleženci dobrodelne prireditve so se lahko pod vodstvom inštruktorjev preskusili v tem zanimivem športu ter se seznanili s pravili in z opremo curlinga. Zbrana finančna sredstva so organizatorji namenili socilano ogroženim učencem naše šole. Znesek v višini 930 evrov so uradno predali v petek, 16. 12. 2016. Kolektiv šole in učenci so se zahvalili s simbolnim darilom in pisno zahvalo.

2016-NDC-darilo-OŠ-TČ-e1482219767313-225x300

BESEDILO: ga. Mateja Cuznar Zadnik

FOTO: Naja Varl, 9. a