MED NAGRAJENCI TUDI LEA ČATAK

Veseli smo, da vsako leto več učencev naše šole poprime za pisalo in zapiše zanimivo zgodbo, se preda svetu domišljije, splete nekaj verzov poezije … Tako je na letošnjem literarnem natečaju z naslovom Znanje za zdravje sodelovalo nekaj učencev naše šole. Na uradnem zaključku natečaja, ki je potekal v okviru Parade učenja, so nagradili vse sodelujoče učence.

IMAG1473

Podelitev je potekala  v sredo, 18. 05. 2016, na Stari Savi na Jesenicah. Med najboljše tri prispevke se je uvrstila pesem učenke Lee Čatak iz  7. b razreda, ki je poleg simbolične nagrade prejela še posebno nagrado.

IMAG1476

Vsem “pesnikom in pisateljem” se zahvaljujemo za sodelovanje, učenki Lei pa iskreno čestitamo za uvrstitev med najboljše in ji želimo še veliko literarnega ustvarjanja.

BESEDILO: učenci izbirnega predmeta Šolsko novinarstvo in Vzgoja za medije – tisk

FOTO: Lea Čatak, 7. b