LUKA, SVEN IN ZAL NA LIKOVNEM DNEVU

V četrtek, 21. 4. 2016, so se trije učenci naše šole, in sicer Luka Rozman, Sven Štojs in Zal Vukalić (vsi trije iz 7. c razreda) udeležili Unescovega likovnega dne na gradu Strmol v Cerkljah na Gorenjskem. Učenci so se likovnega natečaja udeležili pod vodstvom učiteljice likovne umetnosti, ge. Linde Ropret.

image1 (1)

Dneva se je udeležilo več šol v treh kategorijah – razredna stopnja, predmetna stopnja ter srednja šola. Učenci so ustvarjali v naravi, torej na prostem, slikali v poljubni tehniki, letošnji motiv pa je bil grad.

image1

Vsi trije sedmošolci so uspešno zastopali našo šolo, delo Luke Rozmana pa je bilo s strani tričlanske komisije nagrajeno v kategoriji predmetne stopnje.

image2 (1)

Mladim ustvarjalcem pa čestitamo za njihove dosežke in jim želimo še veliko uspehov na njihovi likovni poti.

BESEDILO in FOTO: ga. Linda Ropret