V DRUŽBI POŠATI MICI

V podaljšanem bivanju zelo radi beremo knjige z različnimi zanimivimi zgodbami. Med vsemi prebranimi knjigami pa obstaja »zmagovalka«, ki smo jo otrokom že neštetokrat z veseljem prebrali.

slikca_1

Seveda, to je knjiga, v kateri nastopa tista mala pošast Mici, ki jo verjetno poznate tudi vi.

slikca_8

V torek, 12. 4. 2016, je v času podaljšanega bivanja k nam prišla celo avtorica te zabavne knjige, pisateljica Majda Koren. Povedala nam je, kako je postala pisateljica, nam predstavila še ostale svoje knjige in nam zaupala, kako je nastala zgodba o Mici.

slikca_3

slikca_5

V pričakovanju njenega obiska smo izdelali veliko likovnih izdelkov in pripravili kar nekaj razstav na šolskih hodnikih.

slikca_2

Za popestritev podaljšanega bivanja se pisateljici zahvaljujemo in ji želimo veliko ustvarjalnih uspehov.

BESEDILO in FOTO: ga. Zehra Biščević