DELOVNO, A PRIJETNO DRUŽENJE

V ponedeljek, 21. 12. 2015, smo učiteljice dodatne strokovne pomoči organizirale novoletne delavnice za vse otroke, ki jih poučujemo. Zbrali smo se ob 14. uri. Pekli smo palačinke in piškote ter stisnili svež sok iz sadja. Piškotke smo okrasili, palačinke pa »začarali« v božičkove obraze. Naredili smo tudi Božičkove pomočnike jelenčke oz. njihove doprsne kipe iz plutovinastih zamaškov in žičk. Preizkusili smo se tudi v zgibanju papirja – origamiju; naredili smo metuljčke. Veseli smo bili, da se nam je pridružila tudi ravnateljica, ki se je preizkusila v peki piškotkov. Na koncu smo dobrote pojedli in popili, jelenčke in metuljčke pa smo odnesli domov. Naše druženje smo zaključili ob 16. uri. Bilo je zelo delovno, vendar prijetno.

BESEDILO: ga. Andreja Jalen, šolska psihologinja