Pozdravljamo vas novinarji šolskega časopisa!

Spoštovani obiskovalci šolske spletne strani in zvesti bralci našega šolskega elektronskega časopisa!

Ne skrbite, nismo pozabili na vas! Tudi v letošnjem šolskem letu bomo s pisalom, z beležko, kdaj tudi z diktafonom, in seveda s fotoaparatom hiteli po šoli in redno beležili aktivnosti na »Čufarju«. Tako smo nekaj zapisov pripravili že v mesecu septembru. A ker se novinarskega dela šele učimo, smo si dovolili malce zamuditi z objavo novic. Poleg tega pa smo na učnih urah gostili tudi g. Klemna Klemenca, ki nam je pojasnil, kako naredimo kvalitetno fotografijo in na kakšen način jo uredimo v različnih računalniških programih.

Sedaj pa je že čas, da vam obljubimo, da vas bomo redno obveščali o dogajanju na naši šoli, hkrati pa vas vabimo, da se nam pridružite pri oblikovanju šolskega časopisa.