Smučanje me je navdušilo

Prejšnji teden smo preživli v Planici, saj smo imeli šolo v naravi. Ves teden smo se imeli lepo, a meni je bilo najbolj všeč smučanje. Že prvi dan, takoj po kosilu, smo se odpravili na smučišče. Razporedili smo se v skupine. Ker do takrat nisem veliko smučala, sem se malo bala, kako mi bo šlo. Moja učitelja Uroš in Miha sta me hitro naučila osnov smučanja, tako da sem se že drugi dan peljala z vlečnico. Po smučišču smo se spuščali v vrsti za učiteljem.   Jaz sem zelo uživala. Nekajkrat sem tudi padla, a ni bilo nič hudega. Zadnji dan smo tekmovali v veleslalomu in bilo je zelo zabavno. Ker sem v šoli v naravi spoznala, da smučanje ni nič strašnega, bom šla v prihodnje smučat tudi z mamico, atijem in s sestrico. Upam, da se bo to čim prej zgodilo.

Ema Čatak, 4. a