Spomin na veleslalomsko tekmo

Zadnji dan šole v naravi

Prejšnji teden smo preživeli pet lepih dni v Planici. Najbolj mi bo ostala v spominu tekma v veleslalomu zadnjega dne.

Zjutraj, ko smo se zbudili, smo odšli na zajtrk. Na zajtrku sem imel malo treme pred bližajočo tekmo. Po končanem zajtrku smo se z avtobusom odpeljali v Kranjsko Goro. Veleslalomska proga je bila že pripravljena za našo tekmo. Premagati smo morali šest vratc. Na progo sem se podal predzadnji od fantov v našem razredu. Skrbelo me je, da bom padel, a mi je na progi šlo zelo dobro. Na rezultate smo morali počakati do kosila. Zelo sem bil vesel, ko so povedali rezultate, saj mi je uspelo usvojiti prvo mesto.

Zimska šola v naravi je hitro minila. V Planici mi je bilo zelo všeč. Naučil sem se veliko novega in preživel veliko časa s prijatelji.

Patrik Špeh, 4. a