Šolsko tekmovanje v znanju angleščine za 9. razrede

V četrtek, 20. 11. 2014, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje v znanju angleščine za 9. razrede. Naloge je sestavila komisija pod okriljem Zavoda Republike Slovenije za šolstvo. Tekmovanja se je udeležilo devet učencev naše šole.

DSC_0180

FOTO: Grega Močnik, 9. c

Učenke Gina Hamzić, Julija Komac in Vanesa Čuden so dobitnice bronastega priznanja, uvrstile pa so se tudi na regijsko tekmovanje. Naslednji učenci pa so dobili bronasta priznanja: Ema Keler, Marko Trkulja, Tia Krajzel, Denis Čatak, Urban Koblar in Grega Slivnik.
Učenci so tekmovali pod mentorstvom profesorice angleščine Karmen Kržič. Pri organizaciji tekmovanja sta pomagali še učiteljici Marija Burnik in Laura Čebulj Cenc. Vsem tekmovalcem čestitamo in želimo uspešno delo še naprej. 28. 1. 2015 pa bodo tri učenke, ki so uvrščene na regijsko tekmovanje, svoje znanje pokazale na Osnovni šoli Tržič.

Karmen Kržič, prof. nem. in angl. jezika