Šolski novoletni ples

Komaj smo čakali, da nastopi 24. 12., ko smo se učenci predmetne stopnje udeležili tradicionalnega šolskega novoletnega plesa. Vsako leto ga organizirajo učenci 9-ih razredov in na ta način zaslužijo nekaj denarja, s katerim pokrijejo stroške končne ekskurzije, nakupa majic ob zaključku devetletke ipd. Mnoga dekleta so se na ta dan praznično oblekla in naličila ter se z vrstniki odpravila na plesišče. Družbo na plesišču pa so nam delale tudi nekatere učiteljice.

IMG_0294

Za dobro glasbo je skrbel učitelj Uroš Pogačnik, za slastne palačinke pa učitelja Joško Subotić in Gaber Klinar.

IMG_0348

Možno je bilo kupiti tudi brezalkoholno pijačo, srečo pa smo preskušali z nakupom srečk. Še sreča, da je vsaka srečka zadela!

Janja Šabić, 8. c

FOTO: Gaja Lasnik in Eva Indjić, 9. c