Noč dobrodelnega curlinga

Curling klub Jesenice je organiziral dobrodelno prireditev z naslovom Noč dobrodelnega curlinga. Prireditev je potekala 12. 12. 2014 v dvorani Podmežakla. Nekaj učiteljev naše šole se je odzvalo povabilu in se preizkusilo v tem zanimivem športu.

IMG_4290

Poleg športnega udejstvovanja pa so se udeleženci družili in se veselili zbranega denarja, ki ga je jeseniški klub namenil socialno ogroženim učencem naše šole. Z zneskom v vrednosti 800 evrov bomo plačali kosila tistim učencem, ki jim starši zaradi težke socialne stiske hrane ne morejo plačati. Preostanek denarja pa bo namenjen kritju stroškov raznih taborov, športnih dnevov ipd. socialno ogroženih otrok.

IMG_4225(1)

Predsednik Curling kluba Jesenice se vsem, ki so kakor koli pripomogli k uspešni izvedbi prireditve, iskreno zahvaljuje.

Mateja Cuznar Zadnik