Ula Ložar in Pesem Evrovizije za otroke

Učenci naše šole smo sodelovali pri  spotu Ule Ložar, pevke, ki nas je zastopala na Pesmi Evrovizije za otroke

Malta je letošnja gostiteljica prireditve Pesem Evrovizije za otroke (Junior Eurovision Song Contest), na kateri se je prvič predstavila tudi Slovenija. Prireditev je bila v mestu Marsa. Slovenske barve je zastopala enajstletna pevka Ula Ložar iz Ljubljane.

Učenci Osnovne šole Toneta Čufarja Jesenice smo Uli za srečo in popotnico v dveh dneh ustvarili več kot 400 risb, ki jih lahko vidimo v Ulinem videospotu za evrovizijsko pesem Nisi sam/Your Light. Kot zanimivost naj omenimo, da je na našo šolo hodil Ulin producent in soavtor pesmi Raay, prav tako pa je isto šolo obiskovala tudi njena babica. Poleg jeseniške šole so tudi učenci Osnovne šole Nove Jarše iz Ljubljane, ki jo obiskuje Ula, naredili nekaj čudovitih risb in ji tako zaželeli srečo.

ula_1

FOTO: Mojca Čebulj

ula_2

FOTO: Mojca Čebulj

 

Učiteljica Mojca Čebulj