Pozdravljeni na spletni strani šolskega elektronskega časopisa!

V letošnjem šolskem letu smo v okviru izbirnih predmetov šolsko novinarstvo in vzgoja za medije – tisk pričeli objavljati prispevke na uradni spletni strani naše šole. Želeli smo, da bi bile aktualne novice čim večim dostopne v kar se da kratkem času. Tako se je porodila ideja za izdelavo šolskega elektronskega časopisa. Glede na to, da smo se zadeve lotili prvič in imamo zelo malo izkušenj, vas prosimo, da do nas niste preveč kritični. Če pa se vam porodi kaka ideja, kako naš časopis izboljšati, smo vam z veseljem pripravljeni prisluhniti. Obiščite nas ob torkih in sredah 6. šolsko uro v učilnici SL1, kjer se pogovarjamo, pišemo, tipkamo, dodajamo vsebine na spletno stran in se veliko smejimo.

Lep dan vam želi uredništvo šolskega elektronskega časopisa pod mentorstvom učiteljice Mateje Cuznar Zadnik