Na obisku pri ostarelih

1. oktobra smo učenci naše šole  nastopili v Domu upokojencev dr.  Franceta Bergelja Jesenice. 1. oktober je Generalna skupščina razglasila za mednarodni dan starejših, zato je to dan, kjer je vsa pozornost namenjena starejšim občanom. Naj še dodamo, da z izrazom “starejši” poimenujemo osebe, ki so že dopolnile 65 let . Torej na povabilo pristojnih v domu smo nastopili pevci Otroškega pevskega zbora Zvezdice pod vodstvom zborovodkinje Mojce Čebulj. Obiskovalce prireditve smo razveselili s pestrim repertoarjem ljudskih in ponarodelih pesmi.

FOTO: Mojca Čebulj

Poleg pevcev pa so sodelovali tudi plesalci iz 6. a razreda, ki so prikazali štiri ljudske plese. Rdečo nit prireditve pa so tkali učenci 3. razreda z deklamacijami pod vodstvom učiteljice Alenke Mirtič Dolenec. Prireditev je povezovala Lara Reškovac. V skoraj enournem zanimivem in pestrem  programu smo se suvereno predstavili in poželi velik aplavz pri zadovoljnih obiskovalcih prireditve.

Učiteljica Mojca Čebulj