SONČEN IN PRIJETEN PRVI ZIMSKI ŠPORTNI DAN

V petek, 7. 2., smo izvedli prvi zimski športni dan. Kar nekaj časa smo čakali sneg, a ker ga žal nismo dočakali, smo vzeli pot pod noge in se odpravili na pohod.

Tako so se šestošolci in sedmošolci odpravili iz Kranjske Gore proti naši lepotici – Planici. Osmošolci so se iz Mojstrane odpravili proti Dovjemu ter nato pot nadeljevali proti Dovški babi. Če bi imeli več časa, bi tudi Babo osvojili. Mogoče pa nam to uspe kdaj drugič!

Učenci 9. razreda pa so se najprej odpeljali do Mojstrane in nato pot nadaljevali proti Peričniku. Veseli smo, da smo skupaj preživeli prijetno dopoldne, učenci so izkoristili čas za klepet z vrstniki in s prijatelji, podružili pa so se tudi z učitelji. Večina učencev je upoštevala navodila spremljevalcev in tako pripomogla k prijetnemu vzdušju.

Nekaj učencev pa je v roke vzelo smuči in palice ter se pogumno spustilo po kranjskogorskem smučišču. Tudi ti si zaslužijo pohvale.

BESEDILO: ga. Mateja Cuznar Zadnik

FOTO: ga. Laura Cenc Čebulj, ga. Monika Kalman in ga. Angelica Podoš