PLESALI NA DOBRODELNI PRIREDITVI

Učenke, ki smo si v letošnjem šolskem letu izbrale ples kot izbirni predmet, smo se v mesecu oktobru udeležile dobrodelne prireditve Jeseniške šole za lepši jutri.

V naši plesni skupini smo nastopile učenke od 4. do 7. razreda. Predstavile smo se z več plesi in bile deležne velikega aplavza.

No, poleg nas so nastopili tudi pevci, nekatere je  spremljala inštrumentalna glasba, prisluhnili smo pevskim zborom, med nastopajočimi pa sta bila tudi Chorchyp, znani raper iz Kranjske Gore, in uspešna jeseniška pevka Alja.

Po prireditvi, ki je trajala približno uro in pol, smo se nastopajoči  še malo družili in posladkali z dobrotami. Predvsem pa smo bili vsi veseli, da nam je dobrodelna prireditev odlično uspela in da bomo z zbranimi denarnimi sredstvi tudi tokrat lahko pomagali tistim, ki našo pomoč najbolj potrebujuejo.

BESEDILO: Sara Kazić, 7. a