SONČEN DAN MOBILNOSTI

Kot je verjetno večini že znano, je prejšnji teden potekal t. i. teden mobilnosti in tudi naša šola se je pridružila projektu Evropski teden mobilnosti s sloganom Gremo peš! Tako bo v mesecu septembru največ pozornosti namenjene prav hoji.

Učenci 7. a in 7. č razreda ter učenci, ki obiskujejo izbirni predmet okoljska vzgoja, smo se v ponedeljek, 16. 9.,  odpravili na trim stezo. Po pouku smo se zbrali pred šolo in se kaj kmalu peš odpravili proti stezi.

Med potjo smo se ustavljali na vmesnih postajah, na katerih smo naredili določene raztezne vaje.

No, nekateri pa so precej energije porabili že na poti navzgor, zato so na postajah raje malo počili.

Poleg tega, da smo razgibali telo in duha, pa smo pobrali smeti, ki jih je bilo na trim stezi kar nekaj.

BESEDILO: Loti Rode, 7. a, in Maša Malovrh, 7. č

FOTO: ga. Bojana Osenk Martinjak in ga. Bernarda Potočnik