KAJ PA SE JE DOGAJALO V ČETRTEK? (4. DAN ŠOLE V NARAVI)

Danes smo se učenci 7. a razreda odpravili na potep po gozdu. Tam smo nabirali zelišča, liste dreves in liste grmov, ki so nam služili pri reševanju delovnih listov. V popoldanskem času pa smo se lotili zavezovanja – spoznavali smo vozle in bilo je prav zabavno.

Učenci 7. b razreda so odšli po travnati poti v gozd. Danes so spoznavali življenje gozda, nabirali rastline, nekatere so cele poskušali. No, ko so prispeli v Dom, pa so tudi njih čakali učni listi. Po odličnem kosilu pa so si nadeli športno obutev in se odpravili na plezalno steno ter se preskusili v plezanju.

Učenci 7. c razreda pa so dopoldne tekli in raziskovali okolico (orientacija). V popoldanskem času pa so se prelevili v strelce. V roke so vzeli čisto prave loke in puščice in poskušali zadeti sredino tarče.

Sedaj pa se nam že malce mudi, saj nas danes čaka prijeten zabavni večer s plesom.

BESEDILO: Gloria Struna in Leonela Pezdir, 7. a

FOTO: ga. Mojca Čebulj, ga. Saša Femc Knaflič in g. Joško Subotić