VEČ KOT LE ŠPORT ZA SPROSTITEV

Učenci 7. in 8. razreda smo se v okviru izbirnega predmeta šport za sprostitev v letošnjem šolskem letu udeležili različnih dejavnosti, ki so potekale tudi izven šole. Tako smo se odpravili na Bled in plavali v Grajskem kopališču, se sankali, podirali keglje v Športnem parku Podmežakla, nazadnje pa smo se v mesecu aprilu odpravili še drsat. Vsekakor drsanje ne sme manjkati, saj smo doma na Jesenicah, tu pa je tudi zibelka slovenskega hokeja.

Na drsanju so se nam pridružili še učenci 5. in 6. razreda in polni dobre volje smo se podili po ledu. Ker je skupina precej majhna, se dobro poznamo, radi se družimo in predvsem vsi radi športno preživljamo popoldneve. Učiteljica, ga. Darja Ambrožič, nam je obljubila, da bomo v mesecu maju spoznali še en zanimiv šport, in sicer golf. Takrat pa jo bomo mahnili v Kranjsko Goro.

BESEDILO in FOTO: Leonela Pezdir, 7. a