PLANICA, PLANICA, SNEŽENA KRALJICA …

S soncem obsijano četrtkovo jutro je napovedovalo dolge polete in velik boj za stopničke.

Na ta dan Zavarovalnica Triglav pelje slovenske osnovnošolce na ogled poletov. In tudi letos se je akciji, ki nosi ime Otroci Triglava v Planici, pridružilo kar nekaj naših učencev. Dobre volje, s slovenskimi zastavami v rokah in z vsem tistim, kar sodi zraven, da si v Planici med najglasnejšimi, so se proti Ratečam odpeljali v zgodnjih jutranjih urah.

Tako se je ob 9. uri začel uradni trening, ob 11. uri pa so sledile kvalifikacije za petkovo popoldansko tekmo.

Po zaključku kvalifikacij pa sta mlade obiskovalce tradicionalne športne prirediteve pod Poncami zabavala glasbenika Nitke in Challe Salle. Mladi so peli, se smejali, sklepali nova poznanstva, naredili veliko lepih in zanimivih fotografij … Skratka, imeli so se odlično!

Za utrnike izpod velikanke, ki sta jih bili pripravljeni deliti z nami, pa se zahvaljujemo učenkama Ajli in Tinkari iz 6. č.

BESEDILO: ga. Mateja Cuznar Zadnik