RAZVESELIL NAS JE MARKO SORŠAK – SOKI

Tudi vi komaj čakate pomlad? Mi smo si jo pričarali kar sami, in sicer s prireditvijo Pozdrav pomladi. Proslavo so otvorili pevci Mladinskega pevskega zbora, za njimi pa so na oder stopili še učenci pevskega zbora Zvezdice. Učenci in učitelji v dvorani vedno z veseljem prisluhnemo otroškim glasovom in zvokom inštrumentov, na katere igrajo naši vrstniki.

Ko smo mislili, da je že vsega konec, pa nas je presenetil bobnar skupine Elvis Jackson Marko Soršak – Soki.

V sklopu svoje velike glasbene dobrodelne akcije “20 za 20” je med slovenskimi osnovnimi šolami obiskal tudi našo.

Z zanimanjem smo prisluhnili njegovemu pripovedovanju in igranju na inštrumente. Na oder pa je povabil tudi nas in to nam je bilo še posebej všeč.

Presenečenj pa kar ni bilo konca – podaril nam je kar tri inštrumente, za kar smo mu iz srca hvaležni.

Za konec je na naš oder stopila še ravnateljica, ga. Branka Ščap, in vsem namenila nekaj zahvalnih in spodbudnih besed.

BESEDILO in FOTO: Tjaša Kavčič, 8. c