ZAHVALA IN VOŠČILO

Učenci 9. razreda in njihovi razredniki se iskreno zahvaljujemo vodstvu šole, da nam je omogočilo izvedbo novoletnega plesa, ter vsem tistim, ki ste se odzvali na našo prošnjo in prispevali dobitke za srečelov. Zahvala gre tudi g. Urošu Pogačniku in g. Gabru Klinarju, ki sta si z veseljem nadela predpasnika in nas postregla z odličnimi palačinkami. Hkrati pa se zahvaljujemo vsem, ki sta na kakršen koli način pripomogli k izvedbi letošnjega plesa. Pridružujemo pa se tudi voščilu učencev izbirnega predmeta šolsko novinarstvo.

So dnevi in trenutki polni sreče in miline,
ko radostni oči zapremo in si tiho zaželimo, da ne mine.
Vse, kar je slabo, z novim letom naj zbledi!
Vse, kar je dobro, naj za vekomaj ostane!
Naj v miru sreča nežno vas objame!

Učenci izbirnega predmeta šolsko novinarstvo skupaj z mentorico, go. Matejo Cuznar Zadnik,  vsem obiskovalcem naše šolske spletne strani želimo vesele praznike in srečno novo leto!

BESEDILO: razredniki oddelkov 9. razreda in Zoja Špendov, 7. b

FOTO: https://www.zurnal24.si/media/img/a3/01/89ee9de84c7aa6f5d724.jpeg (Dostop 27. 12. 2017.)