POČASTILI DAN DRŽAVNOSTI IN S TALENTI POZDRAVILI POLETNE POČITNICE

Težko pričakovano poletje je potrkalo na šolska vrata in z veseljem smo jih odprli. Še preden pa smo se poslovili, smo se udeležili proslave ob dnevu državnosti in prisluhnili lepotam Slovenije – naše domovine.

Po zaključenem uradnem delu proslave pa so na oder stopili talenti naše šole. Ob glasbi, plesu, petju in pripovedovanju šal smo se pozibavali in smejali prav vsi v dvorani in z bučnim aplavzom nagradili pogumne in nadarjene vrstnike.

V matičnih učilnicah so razredniki podelili spričevala, priznanja in pohvale. Pogovorili smo se o varnosti v času poletnih počitnic in si zaželeli poležavanja v hladni senci, plavanja v topli vodi, ogleda dobrega filma, poslušanja prijetne glasbe, branja dobrih knjig …

BESEDILO: ga. Mateja Cuznar Zadnik

FOTO: g. Klemen Klemenc