Z 2. ZIMSKIM ŠPORTNIM DNEM POMAHALI ZIMI V SLOVO

V sredo, 15. 03. 2017, smo imeli učenci predmetne stopnje 2. zimski športni dan. Veseli nas, da naši učitelji telesne vzgoje  organizirajo dva zimska športna dneva v šolskem letu.

Tako smo se smučarji odpravili na Vogel, kjer nas je končno pričakalo več snega, modro nebo in toplo pomladansko sonce. Smuka je bila odlična in kar težko smo se malce pred 13. uro odpravili proti vzpenjači, ki nas je popeljala v dolino.

Nekaj učencev, med njimi tudi učenci šolskega novinarstva, pa  smo s športnim dnem začeli malce kasneje, saj so bile dejavnosti organizirane na Jesenicah. Po malici smo se odpravili proti Športni dvorani Podmežakla in se razdelili v skupine.

Udeležili smo se različnih športnih dejavnosti. Poleg drsanja, namiznega tenisa in aerobike, smo imeli letos možnost spoznati tudi osnove boksa. Kar malce utrujeni, a dobre volje, smo okoli 13. ure vrnili v šolo.

BESEDILO: učenci IP – šolsko novinarstvo in vzgoje za medije – tisk

FOTO: ga. Maja Kamenščak in ga. Mateja Cuznar Zadnik