POČITNICE SO TU!

Juhuhu!                                                                                                                          Počitnice so tu!                                                                                                Prej smo pridno se učili,                                                                             zdaj pa bomo se spočili,                                                                          sladkih krofov se najedli,                                                                     pustne maske si nadeli!

Z današnjim dnem pričenjamo težko pričakovane zimske počitnice. Učenci šolskega novinarstva vsem učencem, njihovim bližnjim ter zaposlenim šole želimo veliko veselja in uživanja na snegu in soncu.