KO NAS POGREJEJO BOŽIČNE PESMI

Kdor je danes proti večeru prestopil prag naše šole, je kmalu začutil praznično vzdušje, ki nas je kar prevzelo z božičnimi izdelki na bazarju in s toplino zapetih pesmi.

DSC_0432

Najbolj zasluženi za vse to so bili nastopajoči na božično-novoletnem koncertu. Le-tega je povezovala nadarjena voditeljica Živa Kastelic, ki je na oder najprej povabila šolski pevski zbor.

DSC_0451

DSC_0455

Kmalu so se jim na odru pridružili tudi odlični glasbeniki, ki so poprijeli vsak za svoj inštrument.

DSC_0460

S plesnim nastopom pa so prireditev popestrili učenci podaljšanega bivanja pod vodstvom ge. Zehre Biščević.

DSC_0471

Seveda pa ni manjkal ženski pevski zbor Mavrica, ki ga večinoma sestavljajo učiteljice. Poleg tega, da vse druži ljubezen do petja, pa pravijo, da so njihova srečanja prav sproščujoča in polna pozitivne energije. In prav to so dame prinesle tudi v šolsko dvorano.

DSC_0480

DSC_0485

Proti koncu koncerta pa so na oder stopili najmlajši, in sicer pevci šolskega pevskega zbora Zvezdice, ravno tako pod vodstovom ge. Mojce Čebulj, glavne organizatorice koncerta.

DSC_0493

Ob zadnjem aplavzu pa nas je presenetil jelenček Rudolf, ki je najbolj pridnim v dvorani razdelil bonbone. K sreči, da smo bili pridni prav vsi! Pa naj bo tako tudi v novem letu!

DSC_0503

DSC_0507