PREJELI DVE SREBRNI PRIZNANJI

V letošnjem letu so se učenci naše šole udeležili že 18. tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni. O šolskem tekmovanju smo v našem časopisu že poročali, tokrat pa se bomo posvetili državnemu tekmovanju. Tekmovanje je potekalo na Gimnaziji Franceta Prešerna Kranj. Udeležijo se ga trije najboljši učenci, ki morajo na šolskem tekmovanju doseči vsaj 34 točk od možnih 40-ih. Na državno tekmovanje so odšli Timotej Mlakar, Mark Krajzel in Aleksandar Vučkovski.

IMG_0974

Kljub težkim vprašanjem, ki zahtevajo kar precej znanja s področja medicine, so naši učenci dosegli lepe rezultate. Timotej in Mark sta prejela srebrni priznanji, Aleksandar pa je s 30-imi točkami prav tako pokazal veliko znanja. Vsem iskreno čestitamo!

BESEDILO in FOTO: ga. Saša Femc Knaflič