NA BAZAR TUDI PO PIŠKOTE IN IZDELKE NAJMLAJŠIH ŠOLARJEV

Mesec december je mesec obdarovanj. Tista darila, ki so dana iz srca, sežejo najdlje. Mednje vsekakor sodijo ročno narejeni izdelki. Nekaj teh smo naredili tudi na naši šoli in o tem smo v elektronskem časopisu že poročali. Toda z dobrodelnostjo nikakor še nismo zaključili. Učenke Ajla,  Tjaša, Loti, Ema, Neja, Elhana in njena mama ter razredničarka 4. b razreda so pekle odlične piškote, ki vam bodo na voljo na šolskem bazarju. Pridite in privoščite si jih!
20161207_134840
20161207_155929
Veliko dobre volje, ustvarjalnosti in prazničnosti pa so v svoje izdelke vložili tudi naši prvošolčki. Pa si poglejmo, kaj nam bodo na torkovem bazarju ponudili najmlajši.
IMG_2908

BESEDILO in FOTO: ga. Monika Legat Mežek ter učenki Daša Sekardi, 7. b, in Zala Benić, 7. c