NIVEA SKRBI ZA ŠOLSKE OTROKE

V torek, 26. 1. 2016, so se učenci prvega in drugega razreda zbrali v dvorani šole, kjer so jih obiskali Nivea sponzorji ter igralca iz priljubljene slovenske nadaljevanke Ena žlahtna štorija. Otroke sta razveselila Ranko Babić in Primož Forte. Prvi je v  Štoriji prevzel vlogo Ibra, Primož Forte pa Avguština.

mm

Igralca sta  učencem najprej povedala nekaj besed o sebi, nato pa sta predstavila namen projekta, v katerega sta se z veseljem vključila – Sponzorji Nivea zbirajo denar za nakup šolskih potrebščin za otroke, katerih starši si tega ne morejo privoščiti.  Na oder sta povabila učence, da so zapeli kako pesem ali povedali vic. Z velikim navdušenjem so učenci peli in pripovedovali šale, najbolj zabavno pa je bilo takrat, ko so se vsi učenci zbrali na odru, v roke vzeli balone in se nastavili bliskanju fotoaparata.

BESEDILO IN FOTO: Lara Sintič in Anja Žunec, 8. a