ZIMSKI ŠPORTNI DAN

V četrtek,  21. 1. 2016, smo se učenci od 6. do 9. razreda odpravili na športni dan. Na izbiro smo imeli drsanje, smučanje in pohod. Po malici smo odšli v Mojstrano. Največ učencev se je odločilo za pohod in drsanje, najmanj pa za smučanje.

IMG_1447 (2)

Pohodniki so se odpravili proti sončnemu Dovjemu, drsalci so po kratkem sprehodu stopili na led, smučarji pa smo se kaj hitro predali vijuganju po mehki snežni podlagi.

IMG_1472 (2)

Jaz sem izbral smučanje. Ko smo  prišli v Mojstrano, je bilo zelo mrzlo. Poleg smučišča je bilo drsališče, kjer so bili tudi drugi sošolci in prijatelji. Takoj sem si nadel smuči in se s sošolcem odpravil na vrh smučišča. Po prvem spustu sem izgubil strah in začel uživati v smučanju. Po kratkem premoru, ko smo se malo spočili in okrepčali, pa smo s smučanjem nadaljevali skoraj do 13. ure.

IMG_1485

Na koncu športnega dne smo se vsi učenci prijetno utrujeni z avtobusom odpeljali proti šoli.

BESEDILO: Maj Benič, 8. a

FOTO: g. Goran Ilić in ga. Mateja Cuznar Zadnik