NA DELAVNICAH V EGSŠ RADOVLJICA

V torek, 22. 12. 2015, smo se nekateri učenci 8. in 9. razreda z go. Sabino Rekar odpravili na Ekonomsko gimnazijo in srednjo šolo Radovljica.

Najprej smo se razdelili v tri skupine. Prva skupina se je pogovarjala o socialnih omrežjih, člani druge skupine pa smo odšli na šolski radijo Kečap. Tam smo si najprej ogreli celotno telo, saj je bilo povedano, da pri govorjenju sodelujejo vse mišice telesa, osredotočili pa smo se bolj na obrazne mišice. Sledili so intervjuji, ki smo jih izvedli v parih. Tretja skupina pa se je odpravila v računalnico, kjer smo pisali življenjepis v angleščini.

IMG_1443

Na koncu smo dobili mape, majice, broške ter svinčnike. Pogostili so nas tudi z odlično malico. To popoldne je bilo zelo zanimivo in poučno. Imeli smo se lepo.

BESEDILO: učenci IP – šolsko novinarstvo in tisk

FOTO: ga. Sabina Rekar, šolska pedagoginja