Ogled gledališke predstave Pubertetniki nismo ujetniki

Učenci od 6. do 9. razreda smo si v petek, 7. 5. 2015, ogledali gledališko predstavo z naslovom Pubertetniki nismo ujetniki. V vlogi pubertetnikov, učiteljev in staršev so nastopili osnovnošolci iz Mojstrane.

IMG_0768 IMG_0681

V igri je bilo prikazano vsakdanje življenje  pubertetnikov v šoli, med vrstniki, kot tudi doma. Verjetno se je vsak izmed nas “videl” v kaki od izpostavljenih situacij. Predstavili so najstniške probleme (npr. v ljubezni, šoli, družini, med vrstniki itd.), reševanje le-teh in hkrati pozvali družbo, predvsem učitelje in starše, da prisluhnejo učencem oz. otrokom.

IMG_0669 IMG_0653

Spoznali smo, da smo vsi najstniki včasih nekoliko težavni in da tudi kdaj uberemo napačno pot, ko želimo, da se nas posluša. Predstava je bila polna humorja, zato nam je čas še toliko hitreje minil.

FOTO: Grega Močnik, 9. c

Besedilo: Tia Koselj, 8. c