Občinsko tekmovanje v košarki

Na Osnovni šoli Prežihovega Voranca na Jesenicah je 17. 12. 2014 potekalo košarkarsko tekmovanje za dečke. Sodelovale so štiri ekipe, in sicer učenci iz Osnovne šole Koroška Bela, učenci iz žirovniške osnovne šole, učenci iz šole gostiteljice in učenci naše šole. Zastopali so nas: Uroš Šikanić, Din Jusić, Petar Lukić, Miha Ploj, Žiga Drobič, Denis Čatak, Milan Vranić, Haris Canoski, Grega Močnik, Benjamin Karagić in Martin Starič.

IMG_0182IMG_0177

Po kvaliteti je izstopala ekipa iz Osnovne šole Prežihovega Voranca, ki je tako osvojila prvo mesto, ostale pa so bile precej izenačene. Naši fantje so se do konca tekmovanja borili, a sreča tokrat ni bila na njihovi strani, saj so proti učencem s Koroške Bele in Žirovnice  izgubili le za točko.

Besedilo in fotografije: Joško Subotić, učitelj telesne vzgoje